foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+ 48 500 225 503
oknexbiuro@wp.pl

oknex Witamy Państwa na oficjalnej stronie firmy OKNEX, dealera stolarki okiennej i stolarki aluminiowej, rolet zewnętrznych, roletek materiałowych, bram garażowych, drzwi zewnętrznych i drzwi wewnętrznych oraz parapetów.

OKNEX jest to firma z kilku letnim doświadczeniem na rynku budowlanym.

Szeroki zakres usług świadczonych przez naszą firmę gwarantuje fachowe wykonanie, odpowiedni dobór materiałów i produktów najwyższej jakości.

 1. W swojej ofercie posiadamy sprzedaż ratalną.
 2. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, uwzględniając Państwa potrzeby.
 3. Atutem współpracy z nami jest pewność dobrego wyboru, dzięki konsultacjom z naszym doradcą.
 4. CENIMY SOBIE PRZEDE WSZYSTKIM ZADOWOLENIE KLIENTA!!!
 5. Zapewniamy: fachowe doradztwo oraz solidne wykończenie.
 6. Kontakty z wieloma producentami zapewniają nam stały dostęp do najlepszych ofert na rynku, zaś ogromny bagaż doświadczeń gwarantuje solidną i fachową realizację.
 7. Obsługujemy klientów indywidualnych, realizujemy projekty deweloperskie, współpracujemy ze spółdzielniami mieszkaniowymi.
 8. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania.
 9. Od wielu lat pomagamy klientom w odpowiednim doborze okien, tak aby dostarczyć produkt najlepiej sprawdzający się w danych warunkach w atrakcyjnej cenie oraz o najwyższej jakości.
 10. Montowane przez nas okna mają służyć niezawodnie przez długie lata, a ta świadomość w połączeniu z bogatym doświadczeniem i profesjonalizmem zapewnia nam przewagę nad konkurentami.
 11. Dbamy o terminowość i zajmujemy się całym przebiegiem inwestycji, od pomocy przy wyborze odpowiednich okien i dokonania bezpłatnych pomiarów, poprzez wybór dodatków, zamówienie najlepszych produktów i ich transport, na sprawnym montażu kończąc.

Wszystko w ścisłej współpracy z klientem, bo jego opinia ma dla nas kluczowe znaczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą