foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+ 48 500 225 503
oknexbiuro@wp.pl

 BRAMY SEGMENTOWE

hormann

Bramy segmentowe firmy Hörmann wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Bramy segmentowe dzięki temu, że otwierają się pionowo, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną lub jest zakończone łukiem - brama segmentowa pasuje w każdej sytuacji. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się do remontowanych garaży.

Wzory Przetłoczeń

 przetłoczenia S 

 

 

Ta brama zawdzięcza swój jednolity i spójny wygląd precyzyjnemu procesowi produkcji. Całości dopełniają niemal nieuważalne przejścia między segmentami. Wąskie poziome przetłoczenia S to już klasyka wśród bram garażowych. W firmie Hörmann otrzymasz je w najwyższej jakości. Niepodważalnym dowodem jest absolutnie równomiernie rozłożony wzór przetłoczeń. W przeciwieństwie do innych producentów odstępy między przetłoczeniami w bramach Hörmann są zawsze równe.

  

 mprzetłoczenia M

m2
 

Niewiele jest bram, które są dostępne w tak wielkim wyborze jak bramy z przetłoczeniami M. Zdecydowanie prowadzone linie pasują szczególnie do nowoczesnej architektury. Kolory i powierzchnie w dowolnym wyborze efektownie podkreślają ogólne wrażenie architektoniczne Twojego domu.

 

 lprzetłoczenia L

 l2

Szczególna architektura wymaga zastosowania szczególnej bramy. Suwerenna elegancja przetłoczeń L podkreśla wyjątkową architekturę domu, nie pomijając wszystkich innych zalet bram segmentowych Hörmann związanych z komfortem i bezpieczeństwem.

 

 skasetony S

 s2

Wzór kasetonowy pasuje niemal do każdego stylu architektonicznego. Kasetony S firmy Hörmann dają wiele możliwości aranżacji poprzez dobór powierzchni i kolorystyki. W ten sposób znalezienie bramy, która będzie się perfekcyjnie komponowała z Twoim domem, nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

 mkasetony M

 m2

Główna zasada brzmi: im szersza brama, tym większe kasetony. Średnie kasetony szczególnie dobrze wyglądają w bramach do podwójnych garaży. Bardzo dobrze prezentują się zarówno w starym jak i nowym budownictwie. Ich atrakcyjność nie przemija.

 

 lkasetony L 

 l2

Kasetony L Hörmann szczególnie dobrze komponują się w podwójnych garażach. Ten wzór bramy nadaje budynkom ekskluzywny i elegancki charakter. Wspaniale mieć coś tak pięknego!

 

 ldesign L

l2

 l3design L

 l4design L


 l5

Nowoczesna architektura posługuje się niemal wszędzie elementami ze stali nierdzewnej lub szkła. Hörmann ma w swojej ofercie wysokiej jakości bramy w nowoczesnym i sugestywnym wzornictwie, a do nich drzwi zewnętrzne w tym samym stylu.