foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+ 48 500 225 503
oknexbiuro@wp.pl

KLAMKA Z KLUCZYKIEM – Bawiące się we swoim pokoju dzieci mogą łatwo otworzyć okno i znaleźć się w niebezpieczeństwie. Dzięki nowej technologii Roto Tilt-First uchylić okno może każdy, ale do jego otwarcia na oścież potrzebny jest klucz.

klucz


OKUCIA DESIGNO – Ukryte zawiasy zdecydowanie podnoszą reprezentacyjność pomieszczenia, zwłaszcza gdy widać całe okno. Brak widocznych zawiasów ułatwia utrzymanie czystości – kurz nie gromadzi się w zakamarkach i na wystających elementach okucia. 

okucia


WIELOSTOPNIOWY UCHYŁ – Uchylone zimą okno może prowadzić do wychłodzenia pomieszczeń. Dzięki wielostopniowanemu uchyłowi skrzydło można ustawić w jednym z wielu położeń wentylacyjnych odpowiednio do panującej aury. Odpowiednie wietrzenie nie tylko poprawia komfort mieszkania, ale ma także zbawienny wpływ na zdrowie domowników. Jednak przeciągi lub zbyt intensywne wietrzenie zimą mogą powodować przeziębienia. Odpowiednie wyposażenie okien, np. w sypialni lub w łazience pozwoli rozwiązać ten problem po mistrzowsku.           

YCHYL


HAMULEC W KLAMCE – Otwórz okno na odpowiedniej szerokości i zablokuj skrzydło w wybranym położeniu : wystarczy przekręcić klamkę w dół – bez ryzykownego stosowania mebli i roślin w tej funkcji.

HAMULEC


OKNO ROTO KOMFORT – Stół przed oknem lub duże biurko utrudniają dostęp do okna. Dosięgnięcie klamki także w przypadku wyżej zamontowanych okien może sprawiać trudność. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest okno Roto Komfort z dużą klamką umieszczoną poziomo u dołu skrzydła.       

OKNOROTO


PATIO - Drzwi uchylno-przesuwne tworzą komfortowe wyjście na taras, balkon, przejście do ogrodu zimowego lub przeszklonych przybudówek. W mniejszym rozmiarze – jako uchylno-przesuwne okno – rozwiązanie to znakomicie zdaje egzamin w kuchni, w pokoju pracy czy też w biurze.       

PATIO


VEKASLIDE HST -  Coraz większym zainteresowaniem Klientów cieszą sie okna tarasowe ze skrzydłem przesuwnym, oraz tzw. niskim progiem. Wychodząc na przeciw wymaganiom Klientów, oraz, żeby sprostać warunkom atmosferycznym, jakie panują w naszej strefie klimatycznej, firma Veka opracowała nowy, specjalny profil do takich okien, profil Veka Slide. Spełnia najwyższe wymagania  pod względem wzornictwa, sposobów otwierania, możliwości zabudowy i komfortu obsługi. W 100% kompatybilny z wszystkimi popularnymi rodzajami okuć oraz z wszystkimi systemami profili okiennych VEKA. Otwiera możliwość utworzenia z kompletu okien i drzwi danego obiektu spójnej całości oraz nadania fasadzie budynku harmonijnego wyglądu.

hst